מגזר עסקי וכנסים מקצועיים

חברת "כאן תיירות" פעילה ומעורבת מאוד במגזר העסקי. אנחנו מלווים ארגונים וחברות גדולות במשק ויש לנו ניסיון רב בכך. אנחנו ב"כאן תיירות" מומחים בארגון אירועים עסקיים מסוגים שונים, כגון אירועי חברה, כנסים עסקיים ומקצועיים, ימי עיון, השקות חגיגיות, ימי גיבוש ועוד. אנו נותנים מענה שוטף ללקוחות עסקיים בהזמנת לינת עובדים במקומות שונים לצורכי עבודה או לצורכי כיף.

אנו נתאים את האירוע במדויק לדרישות החברה ולצרכיה ונדאג לכל הפרטים, מהגדולים עד הקטנים ביותר, על מנת ליצור חוויית אירוע מושלמת ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

אירועים ונופשים למשפחות וקבוצות בחברות וארגונים

אירועים ונופשים למשפחות וקבוצות בחברות וארגונים

קבוצה? משפחה? שמחה גדולה? עוד דרך להגיד תודה לכמה אנשים? גיבוש? קצת הווי??? בשביל זה אנחנו כאן!! אשפים בהפקה עבור קבוצות. גדולות, קטנות, רמה בינלאומית או לא. אנו עובדים עם ארגונים גדולים במשק ומוציאים לאור הפקות הנעות בין כנסים ופסטיבלים לבין ימי גיבוש וכיף. ימים מלאים בחוויות לאנשים שעושים לנו טוב. תנו לנו את האפשרות לעזור לכם להשקיע בהם. כי החלומות שלכם-זה ההצלחה שלנו!!

כנסים

כנסים

ביכולותינו לבנות את הכנס, ולקיחת כל הפרמטרים בחשבון. בהתחשב בכמות אנשים, מקום מועדף עזרים טכניים נדרשים, כיבוד ,שתייה קלה והפסקות, כל זאת תוך התחשבות בדרישות ובקשות הגוף המארגן. לחשיבה משותפת על פרוייקטים עתידיים אנא צרו קשר עם משרדנו.

ימי עיון מקצועיים

ימי עיון מקצועיים

ביכולותינו לבנות ימי עיון מקצועיים, עבור חברות וגופים שונים. בהתחשב בכמות אנשים, מקום מועדף עזרים טכניים נדרשים, כיבוד , שתייה קלה והפסקות, וכל זאת תוך התחשבות בדרישות ובקשות הגוף המארגן. לחשיבה משותפת על פרוייקטים עתידיים אנא צרו קשר עם משרדנו.

אירועי חברה - ימי כיף וגיבוש

אירועי חברה – ימי כיף וגיבוש

בניית אירועי חברה או כיף עבור מי שנותן לנו כל כך הרבה. בהתחשב בכמות אנשים, מקום מועדף , לינה, הסעים, אטרקציות מגבשות, כיבוד ,ארוחות וכל זאת תוך התחשבות בדרישות ובקשות הגוף המארגן. לחשיבה משותפת על פרוייקטים עתידיים אנא צרו קשר עם משרדנו.